ГОЛОВНА   НОВИНИ   КЕРІВНИЦТВО   ІСТОРІЯ
ЗАКЛАДУ
  ФОТОАЛЬБОМИ   ВСТУПНИКУ   ДИСТАНЦІЙНА ОСВІТА   СТАТУТ ЗАКЛАДУ   ДІЯЛЬНІСТЬ ЗАКЛАДУ   ПРАВИЛА ПРИЙОМУ   ВИХОВНА РОБОТА   ПРОЗОРІСТЬ ТА ІНФОРМАЦІЙНА ВІДКРИТІСТЬ   НАШІ ДОСЯГНЕННЯ   ПУБЛІЧНА ІНФОРМАЦІЯ   КОНТАКТИ

Баскетбольний турнір

Баскетбольний турнірПротягом тижня, з 16 по 22 листопада, у Ліцеї з посиленою військово-фізичною підготовкою «Патріот» проходив чемпіонат із баскетболу, на якому завзято змагались між собою команди ліцеїстів І та ІІ курсів. І місце посіла команда 22 взводу. Досвідченість і впевненість допомогли юнакам отримати перше місце, адже хлопці навчаються в ЛПВФП «Патріот» не перший рік і знають, як важко вибороти перемогу в найкращих! ІІ та ІІІ місця посіли команди 11 та 13 взводів! Але, як зазначив учитель фізичної культури Касьянов Олександр Сергійович, у ліцеїстів І курсу значний потенціал, і наступного разу другокурсникам доведеться на змаганнях з баскетболу проявити всю свою майстерність, щоб підтвердити свою першість та не віддати своє місце юнакам ІІ курсу!