ГОЛОВНА   НОВИНИ   КЕРІВНИЦТВО   ІСТОРІЯ
ЗАКЛАДУ
  ФОТОАЛЬБОМИ   БАТЬКАМ   СТАТУТ ЗАКЛАДУ   ДІЯЛЬНІСТЬ ЗАКЛАДУ   ПРАВИЛА ПРИЙОМУ   ВИХОВНА РОБОТА   ПРОЗОРІСТЬ ТА ІНФОРМАЦІЙНА ВІДКРИТІСТЬ   НАШІ ДОСЯГНЕННЯ   ЗНО 2021   ПУБЛІЧНА ІНФОРМАЦІЯ   КОНТАКТИ
АРХІВ НОВИН
Квітень 2021 (3)
Березень 2021 (4)
Лютий 2021 (9)
Січень 2021 (2)
Грудень 2020 (11)
Листопад 2020 (8)
КАЛЕНДАР
«    Квітень 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 
Можливості самореалізації в Нацгвардії

 

Можливості самореалізації в Нацгвардії Можливості самореалізації в Нацгвардії Можливості самореалізації в Нацгвардії
Можливості самореалізації в Нацгвардії Можливості самореалізації в Нацгвардії Можливості самореалізації в Нацгвардії

Курсанти та офіцери гуманітарного факультету НАНГУ завітали до ліцею «Патріот». Гвардійці зустрілись з ліцеїстами, які цього року закінчують навчальний заклад. Серед гостей також був випускник ліцею «Патріот».

  Зустріч пройшла в форматі живого спілкування. Курсанти розповіли про основні напрямки підготовки в Академії Нацгвардії, умови навчання та побуту. Крім того, детально ознайомили з факультетами, які функціонують в навчальному закладі.

  «Багато випускників вашого ліцею вступають на навчання до Академії та зарекомендовують себе лише з позитивного боку. Тому прикладайте максимум зусиль у навчанні і ви зможете себе самореалізувати у майбутньому. Ви вже є юними патріотами України і приємно спостерігати, що ви готові захищати Батьківщину», - зазначив заступник начальника гуманітарного факультету по роботі з особовим складом підполковник Олександр Загребельний.

  Протягом заходу ліцеїсти переглянути відеоролики про життєдіяльність та навчальний процес Академії. Вокальні колективи підготували цікаву концертну програму. На завершення заходу ліцеїсти мали можливість приміряти військове обмундирування Національної гвардії України.

  «З самого дитинства я захоплююся військовою справою. Для себе вже впевнено вирішила йти навчатися саме в Академію Нацгвардії. Дуже важливо, що цей військовий навчальний заклад має сучасну навчально-матеріальну базу, тренажери, новітні зразки озброєння та техніки. Під час сьогоднішнього заходу ще більше надихнулася і вже хочу бути курсанткою Академії», - розповідає ліцеїстка Альона Драгомир.

 

  • Переглядів: 47
Останні новини: