ГОЛОВНА   НОВИНИ   КЕРІВНИЦТВО   ІСТОРІЯ
ЗАКЛАДУ
  ФОТОАЛЬБОМИ   ВСТУПНИКУ   ДИСТАНЦІЙНА ОСВІТА   СТАТУТ ЗАКЛАДУ   ДІЯЛЬНІСТЬ ЗАКЛАДУ   ПРАВИЛА ПРИЙОМУ   ВИХОВНА РОБОТА   ПРОЗОРІСТЬ ТА ІНФОРМАЦІЙНА ВІДКРИТІСТЬ   НАШІ ДОСЯГНЕННЯ   ПУБЛІЧНА ІНФОРМАЦІЯ   КОНТАКТИ
АРХІВ НОВИН
Лютий 2024 (2)
Січень 2024 (2)
Грудень 2023 (4)
Листопад 2023 (3)
Жовтень 2023 (5)
Вересень 2023 (2)
КАЛЕНДАР
«    Лютий 2024    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
 
НАШІ ДОСЯГНЕННЯ

Минула осінь...  минули три місяці дистанційного навчання у ліцеї. Для більшості ліцеїстів це був період адаптації до нового освітнього середовища. Вони знайомилися між собою, звикали до нових учителів та іншого формату дистанційного навчання. Створювали класні колективи. На подив, хлопці й дівчата зуміли у дистанційному  форматі створити хороші колективи. Напрочуд дружними стали наші наймолодші ліцеїсти дев'ятого класу. 

Ми працюємо! Навчаємо! Підтримуємо психологічно! Наближаємо перемогу!

І маємо чому радіти:

6 переможців всеукраїнських творчих конкурсів.

Три всеукраїнські предметні онлайн-олімпіади, де ліцеїсти вибороли 6 дипломів І ступеню, 11 дипломів ІІ ступеню, 7 дипломів ІІІ ступеню.

Наші вітання юним переможцям!

Далі буде...


Спортивні перемоги 2023!

У ліцеї дуже сильна школа військово-спортивного багатоборства. Той, хто проходить через неї, продовжує свій переможний шлях і в дорослих змаганнях. Випускники достойно представляють ліцей "Патріот" на всіх рівнях змагань. ВІТАЄМО переможців Чемпіонату України! ГУСАРЄВ Дмитро став чемпіоном України, разом з тим виборов ще й срібло у повноконтактних версіях. Дмитро не програв жодного бою. БОРОВИЙ Богдан отримав срібло. ВІТАЄМО! ПИШАЄМОСЯ! ЗИЧИМО НОВИХ ПЕРЕМОГ!

 

 

 

 

 

 

 

ВІЙСЬКОВО-СПОРТИВНІ РЕЗУЛЬТАТИ

2020/2021 навчальний рік:

Кузнєцов Максим, червоний пояс із чорною позначкою із кхеквандо;

Гусарєв Дмитро, кандидат у майстри спорту з військово-спортивного багатоборства; кандидат у майстри спорту з кікбоксингу; чемпіон України  з кікбоксингу; чемпіон України з військово-спортивного двоборства; двічі срібний призер Чемпіонату України з військово-спортивного двоборства; кращий у техніці боротьби у своїй віковій категорії на Чемпіонаті України; чемпіон Харківської області з військово-спортивного двоборства, чемпіон Харківської області за версією ММА;

Оніщенко Єлизавета, чемпіонка України з військово-спортивного двоборства, чемпіонка Харківської області з військово-спортивного двоборства;

Михайльова Дарина, чемпіонка Харківської області з військово-спортивного двоборства;

Кизим Данило, чемпіон Харківської області з військово-спортивного двоборства;

Лисих Богдан, срібний призер Чемпіонату Харківської області з військово-спортивного двоборства; срібний призер Відкритого Кубку Харківського району з військово-спортивного багатоборства на честь вшанування воїнів-інтернаціоналістів, які загинули в Афганістані;

Москвін Кіріл, чемпіон України у розділі «Військово-прикладне семиборство»;

Жорник Артем, срібний призер Чемпіонату України у розділі «Військово-прикладне семиборство»;

Кузьменко Даніїл, бронзовий призер Чемпіонату України у розділі «Військово-прикладне семиборство».

Результати участі у відкритому чемпіонаті Харківської області з військово-спортивних багатоборств (дисципліна «військово-прикладне багатоборство»):

Перше командне місце у відкритому чемпіонаті.

Перше командне місце із семи видів спорту: біг на 100 метрів, стрільба з пневматичної гвинтівки, підтягування на перекладині, біг  6х100, плавання, подолання загальновійськової смуги перешкод, метання гранати.

Особистий залік:

  • підтягування на перекладині: Щербина Олег, І місце; Єрьоменко Михайло, ІІ місце; Зубов Давид, ІІІ місце;
  • біг 6х100: Єрьоменко Михайло І місце; Карнаух Євгеній, ІІ місце; Прощин Данило, ІІІ місце;
  • біг на 100 метрів: Єрьоменко Михайло, І місце; Петров Олександр, ІІ місце; Щербина Олег, ІІІ місце;
  • метання гранати: Карнаух Євгеній, ІІ місце; Єрьоменко Михайло ІІІ місце;
  • стрільба з пневматичної гвинтівки: Зубов Давид, ІІ місце;
  • плавання, 50 метрів: Прощин Данило, ІІІ місце;
  • особисте ІІІ місце  у чемпіонаті – Москвін Кіріл;
  • особисте І місце у чемпіонаті – Єрьоменко Михайло;
  • особисте ІІ місце у чемпіонаті – Петров Олександр.

Всеукраїнська спартакіада допризовної молоді. Ліцеїсти представляли збірну Харківської області (60% команди). Вибороли срібло.

 

 

ІХ Спартакіада серед військових ліцеїв та ліцеїв

із посиленою військово-фізичною підготовкою 

 


 

   З 28 травня по 2 червня у Харкові проходили змагання ІХ Всеукраїнської спартакіади з військово-прикладних видів спорту серед військових ліцеїв та ліцеїв з посиленою військово-фізичною підготовкою і кадетських корпусів.

   В ході спартакіади за чемпіонські титули змагалися 23 команди із різних областей України. .   

   Протягом п’яти днів проходили змагання з підтягування, стрільби з малокаліберної гвинтівки, плавання, метання гранати, бігу на 100 м та 3 км, подолання смуги перешкод. на базі вищих військових навчальних закладів міста Харкова.

   За результатами змагань І місце посіла команда Комунального закладу «Ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою „Патріот“» Харківської обласної ради, ІІ місце виборола команда Харківської Державної гімназії-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус». Почесне ІІІ місце виборола команда Волинського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Небесної Сотні.

   В особистому заліку за результатами семи видів змагань, набравши рекордну кількість балів, лідером став вихованець ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою «Патріот»" Харківської обласної ради Смитюх Роман.

   Переможці та призери були нагороджені кубками та дипломами організаторів змагань.

 

 

Змагання з допризовної підготовки

З 7 травня по 11 травня нашим ліцеїстам Щокіну Данилу, Соломці Євгенію, Дудкіну Олександру, Воцко Денису, Смитюху Роману разом з п'ятьма вихованцями Кадетського корпусу,  випала честь представляти збірну команду Харківської області на фінальній частині Спартакіади зі спортивного семиборства серед допризовної молоді. На цих фінальних змаганнях, які проходили на базі Харківського національного університету Повітряних Сил ім. І. Кожедуба, ліцеїсти викладались на повну, робили все можливе і неможливе, щоб збірна команда стала призером. І ми вітаємо наших спортсменів зі здобуттям ІІ загальнокомандного місця! А також вітаємо Щокіна Данила, який отримав І місце з бігу  на 1500 м і ІІ місце за успішне подолання смуги перешкод; Соломку Євгенія, який отримав ІІІ місце у змаганнях зі стрільби; Дудкіна Олександра, який отримав ІІІ місце з бігу 100 м; Смитюха Романа, який отримав ІІІ місце з метання гранати.

 

 

Змагання з військово-спортивного двоєборства


 

10-21 жовтня в м. Харкові на базі спортивного комплексу «Зірка» ХНУПС відбувся Відкритий кубок Харківської області з військово-спортивного двоєборства . Команда ліцею «Патріот» в складі збірної команди Чугуївського району зайняла І загальнокомандне місце. Наш заклад на змаганнях представляли та вибороли такі нагороди:
Лисяк Ілля – 11 взв. – два  І місця;
Кондратенко Владислав – 11 взв. – два І та ІІІ місця;
Рубан Данило – 11 взв. – ІІІ місце;
Черепаха Роман – 21 взв. – І місце;
Воробйов Денис – 21 взв. – І місце;
Дудкін Олександр – 21 взв. – ІІ місце;
Д’яченко Віталій – 22 взв. – ІІ місце;
Комов Віталій – 23 взв. – ІІІ місце.
Ці змагання були першим випробуванням фізичної підготовки ліцеїстів до Чемпіонату Світу, який відбудеться 24-26 листопада в м.Харкові.

 

 


Змагання з допризовної підготовки

 11 жовтня 2017 року на базі Клугино-Башкирівської ЗОШ відбулися традиційні змагання з допризовної  підготовки, присвячені Дню захисника України.  За перехідний кубок переможців змагалися команда  вихованців міського Центру допризовної підготовки, що складалася з учнів загальноосвітніх навчальних закладів м.Чугуєва (ЗОШ №2, 7, Клугино-Башкирівської ЗОШ та НВК №5),  та команда Ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою «Патріот». Перемогу отримала команда ліцею, яка повернулась до закладу з кубком, грамотою і вже налаштована отримати перемогу і наступного року!

 


 

Кандидат у майстри спорту

Розряди в спорті, як і звання, присвоюються спортсменам за досягнення, отримані ними в офіційних змаганнях.

Ліцеїст І курсу ЛПВФП «Патріот» Черепаха Роман отримав кандидата у майстри спорту України з військово-спортивних багатоборств.

Вітаємо ліцеїста Черепаху Романа! Так тримати! 

 

 


 

РЕЗУЛЬТАТИ ІІ ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКИХ УЧНІВСЬКИХ ОЛІМПІАД.

Завантажити:rezultati-etapu.pdf [128 Kb] (cкачиваний: 286)

 


 

Змагання в ліцеї

У ЛПВФП «Патріот» учителі фізичної культури Бусяк А.О. та Сємілєтов І.С. проводять для ліцеїстів різноманітні чемпіонати та змагання, аби юнаки та дівчата не втрачали фізичної форми та бойового духу!

Так нещодавно був проведений чемпіонат з міні-футболу, в якому, отримавши 15 балів, перемогу здобула команда ліцеїстів 23 взводу. Та найкращим бомбардиром став ліцеїст 11 взводу Щокін, забивши у ворота супротивника 11 голів.

У змаганнях зі штовхання гирі вагою 16 кг найкращим став ліцеїст 11 взводу Смитюх Р., який зумів підняти гирю 125 разів.

У грудні були підведені результати осіннього періоду фізичної підготовки серед ліцеїстів І та ІІ курсів.  Юнаки  ІІ курсу продемонстрували такі результати:

біг на 100 м – Шевченко С. (час 12.69 секунд)

метання гранати – Латишев Д. (56 м)

підтягування - Латишев Д. (26 разів)

смуга перешкод – Шевченко С. (1 хв 56 с)

вправи на прес за 1 хвилину – Самойленко О. (81 раз).

 Серед ліцеїстів І курсу найкращий результат продемонстрували:

біг на 100 м – Воцко Д. (час 13.2 секунди)

метання гранати – Смитюх Р. (48 м)

підтягування – Водоріз М. (20 разів)

смуга перешкод – Ларіонов Н. (1 хв 55 с), Смитюх Р. (1 хв 40с)

вправи на прес за 1 хвилину – Воцко Д. (83 рази).

Незабаром планується провести турнір зі стрільби та боротьбі.

 

 


 


З 17 по 20 листопада в Харкові проходив Чемпіонат Світу з військово-спортивних багатоборств розділ «Бойове двоборство». Від ліцею в змаганнях брали участь чотири спортсмени та їх тренер, майстер спорту міжнародного класу,  Андрій Олександрович Бусяк. Сенсаційний результат продемонстрували наша команда: Бусяк Андрій, Рубан Костянтин, Ященко Владислав, Надточий Антон і Черепаха Роман, вибороли перші місця в своїх вікових категоріях.

 


 


23 жовтня 2016 року в Харкові відбувся відкритий турнір Харківської області з військово-спортивного двоборства. Участь у змаганнях взяли й спортсмени ЛПВФП «Патріот», які традиційно повернулися з перемогою: Рубан Констянтин, ліцеїст 1 курсу, виборов 3 місце, Черепаха Роман, ліцеїст 1 курсу, - 1 місце, Латишев Дмитро, Ященко Владислав, ліцеїсти 2 курсу, зайняли 1 місце, Азаренко Владислав, ліцеїст 2 курсу, - 4 місце.

Вітаємо переможців!

 

 


 

 


Вихованці Ліцею з посиленою військово –фізичною підготовкою «Патріот»  виступали на змаганнях відкритого чемпіонату Харківського району з військово-спортивного двоєборства. Поздоровляємо юнаків з перемогою! Ліцеїсти ІІ курсу вибороли такі призові місця: Вермінчук Владислав отримав І, ІІ місце, Точоний Дмитро – ІІ місце, Хухрянський Іван – ІІІ місце. Ліцеїсти І курсу не уступали старшим товаришам: Худайберганов Джихангір, Бичков Вадим і Надточий Антон отримали І місце, Латишев Дмитро та Тьомкін Сергій – ІІ місце, Бойко Дмитро, Гладун Валерій – ІІІ місце. Тренує команду Бусяк Андрій Олександрович,  майстер спорту міжнародного классу.

 

 


 

13 січня 2015 року

Шістьом юнкерам присвоєно ІІ спортивний розряд з військово-спортивного бгатоборства:


Петрову Руслану,

Гербичу Владиславу,

Блюму Вадиму,

Сапарову Олександру,

Хухрянському Іванові,

Вермінчуку Владиславу.


Чотирьом - ІІІ спортивний розряд з військово-спортивного багатоборства:


Ткаченкові Олександру,

Ящуку Максимові,

Шеплякову Шенису,

Іштвановичу Денису.

  

13 грудня 2014 року

Харківський міський чемпіонат із військово-спортивних багатоборств. Секція "бойове багатоборство".Команда ХСШІ "Юнкерське училище" - 13 учасників - 11 медалей: Тренер - майстер спорту міжнародного класу Бусяк Андрій Олександрович.

 
12 грудня 2014 року

Переможці Обласної Спартакіади для шкільної та юнацької молоді допризовного віку - команада ХСШІ "Юнкернське училище" Тренер - майстров спорту міжнародного класу Бусяк Андрій Олександрович.

 


 


 

12 грудня 2014 року

Переможці та призери Відкритого турніру Харківського району із військових багатоборств - команда ХСШІ "Юнкерське училище". 13 учасників, 10 медалей. Тренер - майстров спорту міжнародного класу Бусяк Андрій Олександрович.

 


18 жовтня 2014 року

 

ХСШІ "Юнкерське училище" отримала диплом переможця у Міжнародному молодіжному волонтерському конкурсі - 2013 із проектом "Математика проти куріння". А разом із дипломом - цінний подарунок - цифровий фотоапарат.

 15 жовтня 2014 року

Першою перемогою юнкерів у 2014-2015 навчальному році стало друге місце у Чугуївській районній Спартакіаді допризовної молоді, що відбулася 14 жовтня з нагоди Дня українського козацтва. Поступились юнкера лише команді ДЮСШ. Тренер - майстров спорту міжнародного класу Бусяк Андрій Олександрович.

  21 лютого 2014 року

 Навчальний заклад взяв участь у соціально-просвітницькій Акції "Зробимо життя безпечним разом із Національним університетом цивільного захисту України" у рамках ІV Всеукраїнського проекту "Моральний вчинок" під гаслом "Співпраця заради порятунку" і отримав подяку від ректора університету генерал-лейтенанта служби цивільного захисту Садкового В.П. за пропаганду кльтури безпечної поведінки та виготовлення моделі пожежно-рятувальної машини.

Останні новини: